POLIBOY KOMPLETNY ZESTAW DO SKÓR Zobacz większe

POLIBOY KOMPLETNY ZESTAW DO SKÓR

64

Nowy produkt

98 Przedmioty

61,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kompletny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry

2 x 375ml.+20 sztuk szmatek do pielęgnacji skóry

 

 Skóra to prestiż i komfort,ale pamiętaj o skórę trzeba dbać przez co przedłużasz jej żywotność,blask i elegancję.  

 

  1. Spray do czyszczenia skóry,przeznaczony do wszystkich skór gładkich, szorstkich i do skór sztucznych, oraz mieszanek materiałowych, jak np. meble, torebki, obuwie, odzież motocyklowa i wyposażenie jeździeckie.Łatwe i szybkie zastosowanie doskonały efekt czyszczący. Odświeża kolor. Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych składników. Przyjazny dla skóry. Opis zastosowania: Lekko spryskać zabrudzoną powierzchnię poliboyem i wytrzeć wilgotną gąbką lub szmatką. Nie wymaga płukania! Po prostu pozwolić wyschnąć. W razie silnego zabrudzenia powtórzyć zastosowanie, przy tym odczekać chwilę, aż płyn zadziała. Skórę szorstką po czyszczeniu zmatowić. Najpierw wypróbować działanie w mało widocznym miejscu.
  2. Spray do intensywnej pielęgnacji skóry,przeznaczony do wszystkich skór gładkich i karbowanych we wszystkich kolorach. Również do skóry sztucznej i lakierowanej.Odżywia i uodparnia skóra pozostaje elastyczna.Impregnuje ,zabezpiecza przed przemoczeniem i przed plamami.Odświeża kolor. Idealny do pielęgnacji dużych powierzchni. Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych surowców. Przyjazny dla skóry.

Opis zastosowania: Przed użyciem wstrząsnąć! Otworzyć dyszę. Spryskać skórę poliboyem i wypolerować szmatką do sucha. Po użyciu dyszę z powrotem zamknąć. Plamy usuwać możliwie, gdy są jeszcze świeże. Najpierw wypróbować działanie w mało widocznym miejscu.

  1. 20 wilgotnych ściereczek do pielęgnacji wszystkich gładkich i karbowanych skór, również do skóry sztucznej i lakierowanej, we wszystkich kolorach, np. do mebli, walizek, torebek, odzieży, siedzeń samochodowych, obuwia i odzieży motocyklowej.Praktyczne do użycia w domu i w drodze.Zawierają cenny wosk karnauba. Pielęgnują, odżywiają i uodparniają, skóra pozostaje nadal elastyczna.Impregnują, zabezpieczają przed przemoczeniem i przed plamami.Odświeżają kolory, delikatnie czyszcząc.

Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych surowców. Dobrze tolerowane przez skórę.

Opis zastosowania: Wytrzeć ściereczką powierzchnię skórzaną i pozwolić wyschnąć. Dla uzyskania większego połysku lekko wypolerować. Po wyjęciu ściereczki opakowanie z powrotem szczelnie zamknąć. Zużytą ściereczkę usunąć z odpadami domowymi. Na delikatnych skórach najpierw sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.

Przetestowane dermatologicznie i alergologicznie przez Dermatest.

Zawartość: 20 ściereczek 18 x 20 cm

Wyprodukowano w Niemczech

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

POLIBOY KOMPLETNY ZESTAW DO SKÓR

POLIBOY KOMPLETNY ZESTAW DO SKÓR

KLIKNIJ jak stosować filmik