POLIBOY ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI SKÓR Zobacz większe

POLIBOY ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI SKÓR

63

Nowy produkt

90 Przedmioty

48,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Niezbędny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji skóry

2 x 375ml.

Skóra to prestiż i komfort,ale pamiętaj o skórę trzeba dbać przez co przedłużasz jej żywotność,blask i elegancję.

1. Spray do czyszczenia skóry,przeznaczony do wszystkich skór gładkich, szorstkich i do skór sztucznych, oraz mieszanek materiałowych, jak np. meble, torebki, obuwie, odzież motocyklowa i wyposażenie jeździeckie.Łatwe i szybkie zastosowanie doskonały efekt czyszczący. Odświeża kolor. Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych składników. Przyjazny dla skóry. Opis zastosowania: Lekko spryskać zabrudzoną powierzchnię poliboyem i wytrzeć wilgotną gąbką lub szmatką. Nie wymaga płukania! Po prostu pozwolić wyschnąć. W razie silnego zabrudzenia powtórzyć zastosowanie, przy tym odczekać chwilę, aż płyn zadziała. Skórę szorstką po czyszczeniu zmatowić. Najpierw wypróbować działanie w mało widocznym miejscu.

 

2. Spray do intensywnej pielęgnacji skóry,przeznaczony do wszystkich skór gładkich i karbowanych we wszystkich kolorach. Również do skóry sztucznej i lakierowanej.Odżywia i uodparnia skóra pozostaje elastyczna.Impregnuje ,zabezpiecza przed przemoczeniem i przed plamami.Odświeża kolor. Idealny do pielęgnacji dużych powierzchni. Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych surowców. Przyjazny dla skóry.

Opis zastosowania: Przed użyciem wstrząsnąć! Otworzyć dyszę. Spryskać skórę poliboyem i wypolerować szmatką do sucha. Po użyciu dyszę z powrotem zamknąć. Plamy usuwać możliwie, gdy są jeszcze świeże. Najpierw wypróbować działanie w mało widocznym miejscu. 

 

Wyprodukowano w Niemczech

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

POLIBOY ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI SKÓR

POLIBOY ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI SKÓR

KLIKNIJ jak stosować filmik