POLIBOY SPRAY DO INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI MEBLI 375ml. Zobacz większe

POLIBOY SPRAY DO INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI MEBLI 375ml.

22

Nowy produkt

25 Przedmioty

24,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Spray do intensywnej pielęgnacji mebli 375ml

Spray do intensywnej pielęgnacji mebli.

Przeznaczony do wszystkich rodzajów drewna o zakonserwowanej powierzchni.

Również do ram okiennych, boazerii i ratanu.

Powoduje, że higieniczna czystość wiąże kurz, usuwa zacieki i plamy, nadaje wolny od smug, równomierny połysk. Intensywna pielęgnacja cennym olejkiem z awokado i olejkiem sezamowym uodparnia drewno i stwarza trwałe zabezpieczenie przed skutkami użytkowania, zmianami barwy, plamami.

Środek przyjazny dla środowiska i nieszkodliwy w pomieszczeniach mieszkalnych poprzez działanie naturalnych surowców. Tensydy ulegają biodegradacji.

Środek przyjazny dla skóry.

Opis zastosowania:

Przed użyciem wstrząsnąć! Otworzyć dyszę, spryskać lekko i równomiernie z odległości ok. 20 cm i polerować ściereczką. Powierzchni starych, delikatnych, porowatych lub małych powierzchni nie spryskiwać bezpośrednio, najpierw wypróbować działanie w mało widocznym miejscu. Rozpuszcza istniejące warstwy wosku i złogi. Po użyciu dyszę z powrotem zamknąć.

Składniki: poniżej 5% węglowodorów alifatycznych, poniżej 5% tensydów niejonowych, substancje zapachowe, Hexyl Cinnamal, salicylany benzylu, linalool, benzoizotialinony, metylizotiazolinony, olejek z awokado i olejek sezamowy, olej wazelinowy medycznej jakości, woda destylowana. Nie zawiera wosku ani oleju silikonowego!

 

Wyprodukowano w Niemczech

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

POLIBOY SPRAY DO INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI MEBLI 375ml.

POLIBOY SPRAY DO INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI MEBLI 375ml.

KLIKNIJ jak stosować filmik